• Nováček
PRO TOSHIBA SATELLITE C660 NOTEBOOKU základní DESKA K000111440 PWWAA LA-6842P FUNGOVAT DOKONALE

PRO TOSHIBA SATELLITE C660 NOTEBOOKU základní DESKA K000111440 PWWAA LA-6842P FUNGOVAT DOKONALE

Rating 
Kč 1307.00

Dostupnost
V přístupné formě

Zkontrolujte, zda chybí kování, rez, hniloba, tepla, odstranění podvozku.Post Doprava : přepravní doba je dlouhá,pokud potřebujete zboží naléhavé ,prosím, ne si to.
UPOZORNĚNÍ
1. Předtím, než jsme se poslat , budeme testovat znovu, aby se ujistil, náš zákazník dostane perfektní pracovní.
Všechny produkty testovány a fungují perfektně
Obrázek Produktu
Základní deska test funkce postupy :
1. Protože ostatní Vyjádřit asi být vráceno na Celní.Poznámka : náklady na Dopravu jsou uvedeny včetně palivových příplatků.
Vyplňte, prosím, RMA formulář pro jakékoliv vrácení položky. Zkontrolujte vnitřní a vnější konektor LCD displej , Dvě paměti, DVD ovladač, připojení k Síti, Hlas, Myš, Klávesnice, Číselník, USB, SD konektor, PC, 3. Zkontrolujte vzhled, jako terpentýnem, prach, cín pájecí nebo jiné špinavé stopy na desce.EMS,UPS,Fedex,DHL : Doprava omezení na webové stránky zveřejněné na čas přednost. Pokud nejste spokojeni, prosím kontaktujte nás prostřednictvím Ali Zprávy před nechte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu ,věříme, že každý problém může být vyřešen tím, že otevřený a přátelský rozhovor. Pokud jste spokojeni našich produktů a služeb, jsme upřímně doufám, že si můžete nechat nám pozitivní zpětné vazby s 5 hvězdiček , což je velmi důležité pro růst naší malé společnosti ,předem děkuji !
2.Pokud jste z Ruska,vyberte si Prosím EMS a China Post Air Mail. Dovozní cla, daní a jiných celních související poplatky nejsou zahrnuty.Vadný produkt musí být vrácen do 7-14 dní od data, kdy jste obdrželi vaši objednávku. Naše otevírací doba je 9 : 00 -20 : 00 hodin, od pondělí do pátku,v Pekingu čas , budu odpověď do 24 hodin ( vyloučit víkendech a svátcích ) , prosím, trpělivě čekat, děkuji !
4.Prosím zkontrolujte kvalitu a stav zboží, zejména LCD LED sklo obrazovky, než aby podpis na Airway Bill.Vrátil položky musí být ve stejném stavu, jak jej obdržel. A tyto Po doručení nesmí být sledovány, a může mít za následek zpoždění nebo ztracené pozemky.Vaše spokojenost je naším cílem.Nepřijímají slečna cílem vrátit, a to bez náhrady povoleny.pokud potřebujete , pls kontaktujte nás, a já vám řeknu, náš paypal účet , nebo můžete vidět to v obchodě domovské stránce .Doprava/Manipulace/náklady na Pojištění jsou nevratné. Když budete platit za to, ujistěte se, dejte nám správné údaje, jako je jméno příjemce, adresa, psč, město, jméno, telefonní číslo , díky!
3.
Balíček :
Být zabaleny v Dopise, anti-statické tašky, zabalené do bublinkové sáčku, v krabičce;
DOPRAVA
1.Po obdržení zboží prosím otestovat najednou, jestli to má problémy, prosím, kontaktujte nás a vrátit se k nám do 14 dnů na vlastní náklady, po 14 dnech nemůžeme nabídnout plnou náhradu . Pokud potřebujete loď s nákladem zpět a žádat vrácení peněz (zboží, práci, ale budete chtít poslat zpět), můžeme vrátíme vám nákladu , nebudeme vrácení přepravní poplatek, prosím, pochopit !
ZPĚTNÁ vazba
1. jsme také přijímat paypal platby . Zkontrolujte, zda nedostatek elektronických izolace gumovaný papír. Položky mohou být vráceny pro výměnu do 7-14 dnů. ale možná jsme loď ještě jednu, poté, co obdržíme jedno pošlete zpět . Kupující nést veškerou odpovědnost za všechny další poplatky vzniklé (pokud existuje). Klíčové je, měli byste mi říct svoje celé jméno , Podrobné Adresu,díky .Pokud jste z Brazílie,prosím, řekněte mi, CPF nebo CNPJ,bez,zboží bude vrácené na Celní.

Klíčové vlastnosti

Porty:
Mini USB,Wifi,USB 2.0,Ethernet,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Aplikace:
Notebook
Značka:
KOOLASON
Grafická Karta Typ:
Integrované
Datum Zahájení:
2013
Chipset:
Intel H87
Typ PROCESORU:
Intel
Balíček:
Ano
Číslo Modelu:
C660
Typ Paměti:
DDR3
Form Factor:
ATX
FSB / HT:
1667
Paměťové Banky:
2 DDR3 DIMM
Chipset Výrobce:
Intel
Socket Typ:
PGA 989
Form Factor:
CEB
Maximální Kapacita Ram:
32 GB
Pevný Disk Rozhraní:
hdd sata
S CPU:
No
Položka Stav:
Repasované
Paměť kanálu:
Dvakrát

Kupujícím se také líbí