• Nováček
A290-8101-X753 F122 Fanuc Horní vedení Drátu s Vnitřní Ruby Dia.0.4 mm pro WEDM-JE Drát Řezací Stroj Díly

A290-8101-X753 F122 Fanuc Horní vedení Drátu s Vnitřní Ruby Dia.0.4 mm pro WEDM-JE Drát Řezací Stroj Díly

Rating 
Kč 1600.00

Dostupnost
V přístupné formě


A290-8101-X753 F122 Fanuc Horní vedení Drátu s Vnitřní Ruby Dia.0.4 mm
pro WEDM-JE Drát Řezací Stroj Díly
Drát cut Stroje mají impozantní sadu funkcí, které běží a zejména zachování drát stroj jednodušší, než jakékoliv jiné. Jako lídr v EDM technologie, jsme vyvinuli kompletní řadu spotřebního materiálu výslovně navržen tak, aby že zařízení pracující na optimální účinnost.
Chcete-li získat nejlepší pro vaše EDM zařízení, které potřebujete, aby si vybrat nejvhodnější, nejvíce konzistentní, vysoce kvalitní spotřební materiál pro vaši aplikaci a vaše stroje.
Vybudovali jsme dobrou pověst v oblasti EDM dílů a spotřebního materiálu. Klienti oceňují tyto výrobky pro jejich stabilní a vysoce přesné obrábění. Jsme EDM spotřebního materiálu specialista na které se můžete spolehnout.
Kontaktujte nás ještě Dnes!
Získat nejlepší cenu a nejlepší služby,prosím, laskavě
komunikovat s námi, než si koupit produkty.
Doprava : - Prosím, pozornost, že DHL je zastavení dle Aliexpress skladu předchozího upozornění. Budeme vás informovat, když se to obnoví. - Pokud se rozhodnete, e-EMS, EMS, Fedex, UPS, TNT, prosím, laskavě najít odkazy pro extra přepravní náklady v našem obchodě a zaplatit. Dejte nám vědět, pokud nějaké otázky. Díky. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1 KG/518352_2035408567.html - Pokud se rozhodnete CTR-LAND VYZVEDNUTÍ, prosím, na vědomí, že budete muset vyzvednout vaše zboží v lodní agent úřadu vašeho města. Prosím, podívejte se s námi podívat, jestli tam je kancelář ve vašem městě, nebo kde se nachází nejbližší kancelář. - Nebudeme garantovat dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v Celní Odbavení čas v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše výrobky je kontrolována. - Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní cla a daně a další poplatky za dálkové oblasti a další. - Prosím, laskavě poznamenat, že kupující je odpovědný za veškeré celní poplatky, makléřské poplatky, cla a daně a další poplatky, pro dovoz do vaší zemi, pokud existuje. Tyto dodatečné poplatky mohou být shromažďovány, kdy dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. - Upozorňujeme, že pro přepravu k ruské CTR-LAND VYZVEDNUTÍ, cena za dopravu byla aktualizována s povinností své Zvyky.

Klíčové vlastnosti

Stav:
Nové
CNC nebo Ne:
CNC
Číslo Modelu:
F122
Původní Ne.:
A290-8101-X753
Průměr:
0,4 mm
Aplikace:
WEDM-JE Drát Řezací Stroj
Pro:
DWC-A, B, C, iA, iB

Kupujícím se také líbí