• Nováček
Doprava zdarma od 1ks 16*218mm CNC broušený HSS M2 vyrobena taper shank twist vrtací bity pro různé druhy materiálu vrtné práce

Doprava zdarma od 1ks 16*218mm CNC broušený HSS M2 vyrobena taper shank twist vrtací bity pro různé druhy materiálu

Rating 
Kč 299.80

Dostupnost
V přístupné formě

Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 pro těžké formy oceli&SS US$ 23.
Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.49 /kus
Doprava zdarma 4 KS/SET Kolo SDS PLUS stopkou 14*250mm elektrické Kladivo, sekáč na beton/cihla/nástěnné/dlaždice obrážení, vrtání US$ 25.99 /lot
ks / lot
HSS M35 Co5% Plně CNC broušené 9ks Stroj přímo Kohoutku Šroub Závitníky HSS M2 M2.
Vysoce kvalitní HSS M2 DM05 Plně CNC broušené 7pcs HSS Stroj spiral Tap Šroub Kohoutky pocínovaného M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 od 3 mm-12mm US$ 19.
Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.
My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.
Vrací :
Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.99 /lot
ks / lot
Doprava zdarma od 1 KS Metrické standardní zuby Zemřít M22 x 2,5 mm Zemře řezání Závitů Nástroje, Soustruh Model Inženýr Vlákno Maker 22mm x 2,5 mm US$ 9.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.
Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.3-1996
Stopka : kuželová stopka
MNOŽSTVÍ : 1 KS
Aplikace : být nainstalován na elektrickou vrtačku, vrták na mechanické vrtání různých kovových materiálů, nerezové oceli vrtání. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.
Záruka A Údržba :
Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
Zpětná vazba :
Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.
K dispozici položka specifikace tabulky jako následující :
Obrázek Produktu
Náklad :
Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.99 /lot
ks / lot
Doprava zdarma vysoce kvalitní 1ks manuál klepněte na klíč šroub tap tap klíč, Držák Ruční závěs je vhodný pro M4-M12 ruční kohoutky US$ 17. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.
Popis Produktu
HSS M2 kuželovou stopkou vrták z Nerezové oceli otevírání a vrtání twist spirály vrtáku,twist vrták speciálně pro tvrdý materiál z Nerezové oceli, plísně oceli, lité oceli, železa, hliníku, plastu, dřeva atd.
Specifikace : 16*218mm
Standardní : GB/T 6135.99 /lot
ks / lot
10 PCS/SET 1*65mm Vysoce Kvalitní HSS 9431 Kovu Vrtání Twist Vrták HSS Rovnou Stopkou Pro Železa, Hliníku, dřeva, plastu US$ 4.

Klíčové vlastnosti

is_customized:
Yes
Značka:
FUDO
Materiál:
Rychlořezné Oceli
Délka:
218mm
Použití:
Kovové Vrtání
DIY Dodávky:
Obrábění kovů
Číslo Modelu:
VD-HS16TS
Typ:
Twist Vrtáku
Položka:
KUŽELOVOU STOPKOU TWIST VRTÁKY
Materiál:
HSS 6542 M2
Průměr:
16*218mm
Stopka:
taper shank
Výrobní technologie :
Plně CNC broušené
Aplikace:
Různé druhy materiálu, vrtání
MN:
1ks

Kupujícím se také líbí