• Nováček
Doprava zdarma ručně vyráběné Vlněné Plsti pro plstění 50g Tmavé OliveGreen Ideální v filc 50#

Doprava zdarma ručně vyráběné Vlněné Plsti pro plstění 50g Tmavé OliveGreen Ideální v filc 50

Rating 
Kč 120.00

Dostupnost
V přístupné formě

Vysoce kvalitní, s přirozeným leskem, Lze použít na plstění jehlou i mokré plstění. Filc, pro výrobu zvířecích chlupů, přírodní střapců efekt. Mokré plsti, pro výrobu šály, šátky atd. rychlejší plstění rychlost. hmotnost : 50g Barva : Tmavě Olive Green Plese poznámka : obrázky někdy mírně lišit od barvy skutečného produktu.
PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY :
1.Doba zpracování : obvykle jsme loď do 2-5 pracovních dnů po obdržení úplného zaplacení.
2.Lodní doprava : normálně poskytujeme Dopravu Zdarma china post air mail.
DOBA DODÁNÍ :
1.To obvykle trvá asi 15-30 pracovních dní, aby se zobrazit položky, které jste si objednal(většinou do 10-20 pracovních dnů).
2.Mezinárodní doprava je ovlivněna mnoha nestabilní faktory,e.g.celní,letenky,počasí,války a obchodní politiku,tedy zásilky může dostat zpoždění někdy.Prosím, kontaktujte nás, pokud jste ještě neobdrželi vaše položky po odhadovanou dobu příjezdu,pak budeme jistě zjistit a vyřešit problém pro vás uspokojivě.
KONTAKTUJTE NÁS :
1.Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď,prosím, re-poslal svůj e-mail, nebo poslat zprávu na nás,a my vám odpovíme vám co nejdříve.
2.Vezměte prosím na vědomí, že barva zastoupení se vztahuje na výrobní rozptyl a nemusí být přesná.Také si všimněte, že nastavení monitoru se může lišit počítač od počítače a může zkreslovat skutečné barvy.Prosím, přečtěte si tyto podmínky důkladně před uvedením vaši nabídku.

Klíčové vlastnosti

Typ:
Merino
Vlákno Typ:
Top
Materiál:
100% VLNA
Typ Produktu:
Jiné Vlákno
Použití:
vlněné plsti

Kupujícím se také líbí