• Nováček
100ks/mnoho DIN965 M1.6*5 z Nerezové Oceli A2 Stroj Phillips Plochou Hlavou (Cross zapuštěné se zápustnou hlavou šrouby) Šroub

100ks/mnoho DIN965 M1.6*5 z Nerezové Oceli A2 Stroj Phillips Plochou Hlavou (Cross zapuštěné se zápustnou hlavou šrouby)

Rating 
Kč 123.80

Dostupnost
V přístupné formě


To je pro jeden sáček 100 kusů DIN965 z Nerezové Oceli A2 Stroj Phillips Plochou Hlavou (Cross zapuštěné se zápustnou hlavou šrouby) Šroub.
Velikost : M1.6-0.35 x 5 mm
(1.6 mm Průměr x 0,35 Stoupání Závitu x 5 mm Dlouhé) Metrické standardní Specifikace Šroub délka zahrnout do hlavy. Dostupné Velikosti : M1.6*3, 4, 5 , 6 , 8 mm Naše Služby, nejlepší Kvalitu a Nejlepší Služby pro všechny hmotnosti a velikosti balíčku v detailu Produktu je pouze orientační,konkrétní druh přednost. Je-li hmotnost každého nad 2 KG,můžeme oddělit několik balení za doručení nebo dopravu zdarma prostřednictvím služby Fed Ex/UPS/DHL/EMS. Částka objednávky nad 300 bude doprava zdarma Fed Ex/UPS/DHL/EMS. Máme více než 10 yeas zkušenosti v uzávěr pole.Vezměte prosím koupit s vaší důvěru. O Kvalitě Všech výrobních linek odpovídající kontroly kvality a QA/QC inspektoři pracují nezávisle na sobě. Naše výrobky jsou schváleny Ro HS,WEEE další funkce certifikace, Pokud chcete koupit jiné velikosti nebo jakékoliv jiné číslo balení výrobků, které nejsou v našem obchodě,kontaktujte nás, Prosím, Balík, Balení, Styl : Jednoduché balení nebo OEM balíček Lodi ven 2-5 pracovních dnů po zaplacení Správné nižší celní hodnota je přijata napsat na fakturu, aby se vyhnul placení dovozní daň na kupujícího. Zpětnou vazbu Jsme se zachovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, Než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět. Nakonec, přejeme vám šťastný nakupování.

Klíčové vlastnosti

DIY Dodávky:
Obrábění kovů
is_customized:
Yes
Značka:
Junter

Kupujícím se také líbí