• Nováček
MLÝNEK apex Profesionální nerezové oceli kuchyňské potřeby ostřič Diamant, Keramický nůž ostření systému Nástroje TAIDEA

MLÝNEK apex Profesionální nerezové oceli kuchyňské potřeby ostřič Diamant, Keramický nůž ostření systému Nástroje TAIDEA

Rating 
Kč 414.00
Kč 518.00
-20 %

Dostupnost
V přístupné formě

Unikátní zostření kola design, pohodlné zaostření a zpět. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku ve lhůtě, prosím, kontaktujte nás. Viz krok 1 týkající se využití metody.Když obdržíte balíček, zjistil, že balení poškození, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Podporujeme následující platební metody.
Krok 2 : Jemné, honování : je to nezbytný krok, který slouží k odstranění otřepů na nůž a polské.
Krok 1 : Hrubé broušení : používá se na opravu vážné poškození nože, vhodné pro tupý nůž. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Návrat přepravní náklady se narodil tím, jak prodávající a kupující na polovinu. nachází se na západním břehu krásné Delty Perlové Řeky, kde je Zhongshan City, Provincie Guangdong, rodném městě Sun Yat-sen.Prosím comfirm na TAIDEA jednotnou značkou balení. Umístěte nůž ořezávátko na stabilní povrch, při použití.
Upozornění :
1.
Těšíme se do budoucnosti, budeme následovat světový trend, zlepšit naši konkurenceschopnost a kreativitu, a věnovat se stát globálním lídrem v brusiva materiál a civilní brusné nástroje, stejně jako world-class procesu broušení řešení poskytovatele. Jakýkoli spor způsobil tím, že to je nesmyslné. Budeme i nadále přinášet v moderní zařízení a technologie, na základě naší kompletní nezávislé dodavatelském řetězci, jsme se poskytovat kvalitní produkty a služby zákazníkům po celém světě od více než 60 zemích nebo oblastech.Klasický model a nerezové oceli rukojeť ozdoba podtrhuje módní styl domů. Očistěte nůž s vodou nebo stírání a suché po použití; očistěte nůž ořezávátko s non brusné štětce.Každý pozemek bude péče plně balené, pojistit náš zákazník může získat jejich parecel neporušené. Vložte nůž ořezávátko a nožem mimo dosah dětí, aby se zabránilo nehodám. Broušení každých šest měsíců nebo podle potřeby.Dva kroky - hrubé a jemné broušení design.
Produkt funkce :
1.000 metrů čtverečních, jsme high-tech podniků, která se specializuje na abrazivní materiál, civilní brusné nástroje R & D, výroby, prodeje a služeb. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Založena v roce 2006, nyní naše výrobní a kancelářské prostory dosáhnout 12. To je přilehlé k Zhuhai Zvláštní Ekonomické Zóny, sousední Hong Kong a Macao. Je doporučeno udělat to přibližně jednou za týden udržovat vaše nože ostré kdykoliv. Nepoužívejte nůž ořezávátko zaostřit vroubkované nože a nůžky. Obdržíte plnou náhradu, patří následující : Vrátil; Ztracený; Produkt, rozdíl, Kvalita detekce; Poškození; Nedostatek. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7.
Nyní máme vlastní, "V-SAN", "Brusky" ,"Yacoo", "Prosharp" ,"Yoyal" a "Roysha" šest značek, a mají úplný sortiment výrobků, včetně kuchyňský nůž ořezávátko, elektrický ostřič nožů, ostření tyč, brousek, venkovní nůž ořezávátko, módní nůž ořezávátko, profesionální brousek na nože, kuchyňské nože a řadu produktů, které mohou splnit požadavky různých uživatelů. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení, pokud ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Proveďte jeden nebo oba z následujících kroků v závislosti na tom, jak tupé ostří. Jsme prodejce není odpovědný dovozního cla, kupující je odpovědný za to.

Klíčové vlastnosti

Typ:
Ořezávátka
Číslo Modelu:
T1007DC
Značka:
Mlýnek
certifikace:
CE / EU
Funkce:
Eco-Friendly
Kovový Typ:
Další

Kupujícím se také líbí