• Nováček
Stříbrný Pevný, Plný Bydlení Shell Tlačítka pro Gameboy Advance Sp - GBS006

Stříbrný Pevný, Plný Bydlení Shell Tlačítka pro Gameboy Advance Sp - GBS006

Rating 
Kč 190.00
Kč 199.80
-5 %

Dostupnost
V přístupné formě


3) My vám vrátíme PLNOU WINNIGN NABÍDKA ČÁSTKU,po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně,PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. Důležitá poznámka : Tento výpis je pouze pro náhradní bydlení shell a tlačítka.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů,má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.
FEDEX : Dosah většiny zemí během 2 až 6 dní.
3) Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Není součástí skutečného systému, základní deska, nebo LCD.NEBO,můžete si vybrat, mít náhradní.Neexistují žádné VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. Zbrusu Nový Návod na Instalaci : je třeba, aby se od sebe svou konzoli nainstalovat tyto shell a tlačítka. Baterie, kryty vypadají velmi cool! Vysoký standard kvality.
China Post : Reach většina zemí v rámci 15 až 30 dní.
Záruka
12 měsíců výrobce omezená záruka na vadné výrobky.
Zásilka
EMS : Dosah většiny zemí v 6 až 8 dnů.
100% Reálný Obraz.
Zašlete vadné zboží v záruční prriod.Děkuji vám za pochopení!.
3) Pokud nemůžete zkontrolovat ihned po aukci blízko,prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby. Budeme test každý před odesláním
Balení Obsahuje : (Jako je to znázorněno na obrázku) 2 x přední bydlení shell 2 x spodní kryt shell 1 x baterie pouzdro 1 x tlačítko 1 x tlačítko B 1 x výběr tlačítko 1 x tlačítko start, 1 x dpad 1 x L tlačítko 1 x tlačítko R 1 x nastavení tlačítko 1 x tlačítko napájení 4 x vodivé pryskyřice 2 x springs 8 x konektor 1 x klíč retenční 15 x šrouby 2 x šroubovák 1 Pár Rotující Hřídel
Platba
1)přijímáme Alipay.Fit Model : se Hodí pro Gameboy Advance Sp . Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební proces PODMÍNĚNÁ.
4) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.
2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.
Budeme ujistěte se, že produkty jsou plně chráněny v dodání při balení,a budeme dělat naše nejlepší, aby se zabránilo poškození při přepravě.
DHL : Reach většina zemí v 4 až 5 dní.
2), Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj,jsme sincerel pozvat vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu (Pět Hvězdiček) pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Tyto, aby vaše konzole vypadá jako nový a módní všech dob.
Vrácení Návrat
1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.
Zpětná vazba
1) Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží.
Pokud chcete poslat zpět vadné výrobky,prosím, nejprve kontaktujte nás a pošlete nám fotky nebo videa,budeme diskutovat o způsob, jak vyřešit tento problém s vámi. Stav : Továrně Nové.
2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo,specifický důvod pro návrat,a vaše po#.Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.
Poznámka : Pokud jste se rozhodli koupit tuto položku,prosím, platit co nejdříve, jak můžete,takže můžeme loď k vám rychleji.
Funkce : Vypadají přesně jako shell! K nahrazení nebo upgrade vašeho shellu.

Klíčové vlastnosti

Značka:
eXtremeRate
Číslo Modelu:
/
S USB:
No
Nintendo Model:
GameBoy Advance SP
Kompatibilní Značka/Model:
Nintendo
is_customized:
No

Kupujícím se také líbí