• Nováček
DWZ 1ks NOVÝ Třídy 5 GR5 Titan Ti, Bar, Kovový Prut, Hůl Svařovací 50cm*4mm

DWZ 1ks NOVÝ Třídy 5 GR5 Titan Ti, Bar, Kovový Prut, Hůl Svařovací 50cm*4mm

Rating 
Kč 59.00
Kč 92.00
-36 %

Dostupnost
V přístupné formě


Specifikace :
Zbrusu nový
Materiál : slitina titanu
Délka : přibl. 50 cm/20inch
Tyč Průměr : přibl. 4mm
Barva : jako obrázek ukazuje
Stupeň tohoto Ti tyč : Stupeň 5
TC4 titanové slitiny s vynikající odolností proti korozi, nízkou hustotou, vysokou specifickou pevnost a dobrou houževnatost a svařitelnost řadu výhod.
Může být různé formy, svařování svarového spoje pevnost může dosáhnout obecných kovů síla 90%. Dobrá korozní odolnost, dobrou tepelnou stabilitu.
V letectví, petrochemický, loďařský, automobilový, farmaceutický a další sektory byly široce používány.
Obsah balení :
1 x titan kovové tyče
Poznámka :
Prosím, aby 2-3cm chyby vzhledem k ruční měření
Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejné
Platba
Podporujeme následující platební metody. Všechny platby na Ali Express jsou zpracovány Alipay.
Doprava
Pokud lodní společnosti nejsou dodávány iterms do vaší země .
Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo Ali Trade Manager. Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl ! Náhrada
Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.
Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte.
Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.
Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.
Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek.
Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na aliexpress!
Zpětná vazba
Budeme udržovat vysoké standardy kvality 5 HVĚZD a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!
Jste spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.
Vaše povzbuzení a podporu, je náš neustále vpřed.

Klíčové vlastnosti

Typ:
Další
Značka:
DWZ
Číslo Modelu:
DWZ Titanová Tyč Bar
is_customized:
No

Kupujícím se také líbí