• Nováček
1:400 Bitevní loď Yamato, Karton/Karton/papír, Model,3D PUZZLE Hračky/Krychlový děti hračky

1:400 Bitevní loď Yamato, Karton/Karton/papír, Model,3D PUZZLE Hračky/Krychlový děti hračky

Rating 
Kč 228.00
Kč 239.80
-5 %

Dostupnost
V přístupné formě

Všechny položky se vrátil musí obsahovat všechny původní obalové materiály. Nepřijímáme žádné výnosy bez povolení číslo na krabičce nebo štítku je, že se vrátil.
* Tato Yamato bitevní loď papírový model je obtížné, Prosím, ujistěte se, že můžete sestavit dříve, než si ho objednat
* Budeme pečlivě test každou položku, před odesláním, kvalita je zaručena! Naše Další Letadlo, Papírové Modely na Prodej US $ 9. Obrázky jsou pouze pro referenční účely. Jsme závislí na našich aliexpress pověst a spokojenost zákazníků uspět. Vezměte prosím na položku, kterou si jako standard. V případě, že vhodný náhradní není k dispozici, pak náhrady budou vydány. Prosím, zabalte položky pečlivě.99 /kus US 10,99 dolarů /kus US $ 8. Nebudeme pracovat dovolené v Hong Kongu. Pokud si nejsme spokojeni s produktem nebo službou ,prosím, kontaktujte mě a don ' t nám negativní nebo přírodní zpětnou vazbu,Musíme vám dát uspokojivé řešení. Pokud je položka nalezena non-vadné, bude položka zaslána zpět kupujícímu na náklady kupujícího. Poznámky : nebudeme zodpovědní za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd. Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd, na paypal ' s zprávu, když budete platit pro nás. Položky budou odeslány z Shenzhen příspěvek na 48 hodin po plném zaplacení obdržel. Pokud jsme vám nedal dostatečný důvod pro 5-hvězdičkový stupňů na každou DSR pak prosím dejte nám vědět, jak můžeme získat vaše 5 - hvězdičkové hodnocení před odesláním yourscores! Kontaktujte Nás Kontaktujte nás prostřednictvím obchodní manažer v anglický
. Položky vrácené budou testovány a nové náhradní bude kupujícímu odesláno okamžitě, když zjistil vadné. Prostřednictvím Expresní : Obecně o 5-10 pracovních dnů, UK, USA, AU. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. !!Rychlost prodávající na čas trvalo mail položky, není čas to trvalo, než jste obdrželi položky!! Dodací lhůta : Letecky : Obecně, asi 2-3 týdny, UK, USA, AU. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit. Jsme loď na aliexpress adresu.Proto, Vaše názory a DSRs jsou velmi důležité, aby nás jako lepší DSR skóre vliv na naše vyhledávání umístění na aliexpress. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. O Nás Naše pracovní doba : Hong Kong doba : pondělí až pátek 9 : 00 až 5 : 00 pm. Vaše akce nám pomůže nabídnout našim mléko a chléb . Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.
Naše Další Lodě, Modely ve Výprodeji US $ 11. Podmínky Prodeje Vrátit A Vrácení Vrácení peněz nebo náhradní vyžádání je k dispozici pouze žádosti do 1 týdne po parcel obdržel & vrácení položky jako nezměněném stavu tak, jak je obdržel. Položky vrácené bez RMA číslo bude odmítnuta a vrácena odesílateli.99 /kus
Papírový Model 1 : 400 Bitevní loď Yamato model PUZZLE 3 D
Popis
* Montáž obtížnost : (6 star je Nejvyšší)
* Typ papíru : 180 G Bílé Karty
* Puzzle : 19 Kusů
* Návod k použití : 1
* Hotové velikost : 62 cm x 9 cm(1 cm=0.393")
* Rozlišení obrazu : HD Rozlišení * Balení : krabička, navíc průhledné smršťovací fólie, manuál (v angličtině). dodání do USA, velké BRITÁNII, Austrálii a Kanadě obvykle trvá 7-14 pracovních dnů; dodání do zemí s výjimkou USA, velké BRITÁNII, Austrálii a Kanadě obvykle trvá 7 až 21 pracovních dnů; můžeme také loď položky prostřednictvím expresní služby, jako je DHL, UPS, pokud jste připraveni zaplatit poplatek.

Klíčové vlastnosti

Značka:
SLUNCE A MRAK
Téma:
Lodě
Věkové Rozmezí:
> 14 let
Pohlaví:
Unisex
Typ:
Papírový model bitevní lodi
Stupnice:
1
Číslo Modelu:
SZT-TOY-009
Varování:
to je jen papír
Materiál:
Papír
Množství Položek v Nastavení:
1ks
Stupnice:
1

Kupujícím se také líbí