• Nováček
DHL Zdarma Loď NOVÉ 5.0 M Pixelů s Vysokým Rozlišením USB Skin Analyzer Objektiv Fotoaparátu Analýzu Pleti SkinScope Objektiv Fotoaparátu a Software

DHL Zdarma Loď NOVÉ 5.0 M Pixelů s Vysokým Rozlišením USB Skin Analyzer Objektiv Fotoaparátu Analýzu Pleti SkinScope

Rating 
Kč 1775.60

Dostupnost
V přístupné formě


NOVÉ 5.0 MP Vysoké Rozlišení USB Pokožku Rozsah Analýzy Analyzátor Objektiv Fotoaparátu
* 5.0 Mega pixelů s vysokým rozlišením Korea senzor
* Kompatibilní s EH-900 U stroj pro iris objektiv, vlasy objektivu a kůže objektivu ve stroji z níže obrázek.
Příslušenství :
1. 50 XP Kůže Objektivu
2. jedno CD včetně Kožní Analyzer software
3. Softdog pro otevření skin analyzer software
Prodáváme pouze objektiv fotoaparátu v tomto produktu stránky,pokud budete potřebovat, celá jednotka stroj,prosím, navštivte náš obchod.To je Objektiv Fotoaparátu obrázek :
A Objektiv Fotoaparátu je použita v tomto počítači :
Dodavatel Slib
Spokojenost Zákazníka
Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti. Můžete se obrátit s námi na kliknutí na tlačítko "zpráva" nebo "chat" tlačítko.
Platba
Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Aliexpress.com jako jsou kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody a Western Union). Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Aliexpress, a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.
Návrat Politiky
Pokud chcete vyměňovat položky, které obdržel, musíte nás kontaktovat do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.
Zpětná vazba
Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!!

Klíčové vlastnosti

Typ Položky:
Make-Up Zrcátko
Číslo Modelu:
EH-900U

Kupujícím se také líbí