• Nováček
Deluxe Počítače Polovina těla CPR figuríny, Školení První Pomoci Figuríny

Deluxe Počítače Polovina těla CPR figuríny, Školení První Pomoci Figuríny

Rating 
Kč 16000.00

Dostupnost
V přístupné formě


Pokročilé Verze 2010 Půl těla CPR figuríny, Školení První Pomoci Figuríny
1 Úvod :
HR sérii simulovaných kardiopulmonální resuscitace : Ministerstvo Zdravotnictví, Čínské Lékařské Asociace, Čínský Inženýrů Asociace, Čínský Červený Kříž určený CPR použití výrobku doporučené mezinárodní podmínky : Kardiopulmonální Resuscitace. Dále jen : nařízení o společných ustanoveních. Zatčení (jako je srdeční onemocnění, infarkt myokardu, úrazu elektrickým proudem, utonutí, otravy, moje, vysoko nad dopravní, cestování nehody, přírodní katastrofy, nehody, atd. způsobené srdeční zástava), zatímco první svědky, aby se umělé dýchání, kardiopulmonální resuscitace a jiných mimořádných opatření. Při přijímání na místě RESUSCITOVAT A, B, C tři kroky : A-dýchací cesty otevřené. B-umělé dýchání. C-umělý krevní oběh (stlačení hrudníku), Pokud to podmínky dovolují, může být přijata, aby se D-automatizované externí defibrilátory. Na místě záchranáři, musíme standardizovat standardní KPR A, B, C, D kroky na záchranu, aby se život pacienta uloží v nejkratší možné době. Tak.Široké masy zdravotnických pracovníků a zdravotní péče muset naučit kardiopulmonální resuscitaci, techniky a učení se technice, musí být nastaven tak, učitelství a odpovídající soubor zařízení, zdravotnické zařízení Co., Ltd. Henan Hongrui nabízí technické školení simulační model lidského kardiopulmonální resuscitace.
2.Standardní
American Heart Association (AHA ) 2010 Mezinárodní kardiopulmonální resuscitace (KPR), a naléhavou Kardiovaskulární Péči (ECC) Průvodce Standardní
3. Vlastnosti : 1. Vnější kompresi prsu a umělé dýchání : kontrolka displej, digitální zobrazovací zařízení a zvuk dotazování zařízení; 2. Provozu metody : cvičení operace; 3. Vyšetření žáka odpověď : mydriáza mióza a; 4. Vyšetření krční odpověď : pinch tlak míč v ruce a simulovat krční puls; 5. Pracovní podmínky : výstup napájení 6v, manostatů aplikovat na různé externí napájení nebo stejnosměrný proud o čtyři NE.1 baterie, vhodné pro venkovní provoz.
4.Materiálové charakteristiky :
Kůže obličeje, krku, kůže, prsu, kůže, vlasy, smíšené s dovážené gumy termoplastický elastomer materiál, s nádechem nerezové oceli o vysoké teplotě a tlaku vstřikovací stroj je vyroben s precizní anatomické orientační bod, pocit skutečné, barevné uniformy, realistický tvar, vzhled, krásné, odolné, dekontaminace nenarušuje, vyměnitelný náhradní užitečných funkcí, materiálu pro dosažení stejné úrovni v zahraničí.

Klíčové vlastnosti

Předmět:
Lékařské Vědy
Typ:
anatomický model
Číslo Modelu:
HR/CPR10180
Model:
CPR, figurína
Použití:
školení první pomoci
barva:
Pokročilé Malování
Funkce:
živé polovinu těla dospělé figuríny
Záruka:
JEDEN ROK
Certifikát:
ISO9001
Materiál:
MODERNÍ PVC
Výhodou:
Živé Anatomické struktury

Kupujícím se také líbí