• Nováček
VÝDEJNÍ PULT DŽBÁN RINSER PRO vaření v PÁŘE PITCHERSSteaming Džbán Rinser džbán/multi účel šálky cleaner odšťavňovač

VÝDEJNÍ PULT DŽBÁN RINSER PRO vaření v PÁŘE PITCHERSSteaming Džbán Rinser džbán/multi účel šálky cleaner odšťavňovač

Rating 
Kč 1760.00
Kč 2200.00
-20 %

Dostupnost
V přístupné formě

Counter-top Napěnění džbán rinser/vaření v Páře Džbán Rinser/sklo rinser/Obejít vodě džbán rinser bez základní sklo rinser~ čistý šálek~ myčky nádobí ~bar káva starbuck
Vaření v páře Džbán Rinser džbán/sklenice rinser, mini sinkspray up baterie, pracovní desky
Podrobnosti :
Model : SV-125
Rozměr : 180*165*120 mm
Výkon : tlak vody
Materiál : Nerezová ocel+ mosaz
Vlastnosti :
Napěnění džbán rinser pro vaše vaření v páře džbány. Skvělý doplněk k vaší Kavárně. Šetří čas a energii.
Perfektní nástroj pro váš bar,restauraci a hospodě.
Udržujte své skleničky čisté a chladné hledání této skleněnou podložku vedle vašeho kávovaru a v mezi použití dát výbuch tlakovou vodou se připravit na další pití příprava. Ušetříte vodu a čas s tímto džbán rinser na espresso baru.
VÍCE INFO
Ve většině restaurací, coffee shopů a kaváren, opláchnutí sklenice, skleničky, džbány a poháry je úkol, který se opakuje mnohokrát za den. Ale od té doby jsme vyvinuli džbán rinser (jak jsme tomu říkali tehdy), jsme měli mnohem jednodušší a rychlejší způsob, jak vypláchnout těchto plavidel.
S naší rinser, každé plavidlo, s průměrem od 1 do 4 ½ palce může nyní být opláchnout v sekundách. Představte si, že obvyklé kroky potřebné k vypláchnout džbán : vezměte džbán chodit do dřezu, zapněte kohoutek opláchněte džbán vypnout kohoutek dát džbán v odsávač suché ruce zpátky pěšky.
To trvá 8 jednotlivé kroky provést tento jednoduchý úkol, a to udělat znovu a znovu, aniž by přemýšlel o tom. Ale představte si, že můžete ušetřit čas a energii tím, že dělá toto místo : vezměte džbán zatlačte ji dolů na rinser postřikovač nech to důkladně po dobu několika sekund vezměte džbán z rinser a položila ji na odkapávač. Hotovo. To je všechno tam je k němu.
Specifikace Může být instalován na téměř jakýkoliv pult Nový sprej sestavy s lepší postřik vzor, ventil nelepí a díry to není clog Lepší rinser hvězda s větším průměrem a non-skluzu hřebeny nejen pro džbány. Na rinser pracuje s jakýmkoliv nádoby s průměrem 1 až 4 ½ palce (20 až 115 mm) Vyrobené z 304 nerezové s teel

Klíčové vlastnosti

Typ:
Kávovar Části
Číslo Modelu:
sv-162
Název položky :
sklo rinser~ čistý šálek~ myčky nádobí ~bar káva starbuck
Velikost:
175*163*65mm
Materiál:
Nerezová ocel+ mosaz+ plast
Pracovní výkonnost:
1000cups/h
VELIKOST otvoru:
155*143mm

Kupujícím se také líbí