• Nováček
BS31 kreslené bílé teplé mužské Oxford tkanina vodotěsné pero Taobao prodávat papírnictví velkoobchod cílem Každé barvy jeden

BS31 kreslené bílé teplé mužské Oxford tkanina vodotěsné pero Taobao prodávat papírnictví velkoobchod cílem Každé

Rating 
Kč 51.00
Kč 57.00
-11 %

Dostupnost
V přístupné formě


Kupující musí číst
Rodiče, aby spolupracovat příjemnější, prosím trvat několik minut, aby si přečtěte následující body :
1, všechny poklady obchod mít vodoznak jsou v druh natáčení, to, co vidíte, je příjem, v druh s obrázkem základní, penny zásob, zajištění kvality, prosím, buďte ujištěni, že nákup zákazníky.
2, nastavitelná záda výměna : protože to je v ateliéru fotit, barvy a image rozdíl, obraz na usnesení z každého počítače, monitory, grafické karty a dalších důvodů mohou mít menší rozdíly, to je normální jev. Jako obal taška poškození, vliv dva prodeje, nebude vrácen.
3, barva : , protože každý má oči, problém zobrazení, druh, s obrázkem bude mít určité barvy, jako obvykle fotoaparátu je stejné, obraz je více okouzlující, ale materiál je tajně, takže prosím starat o barvu zákazník pečlivém zvážení po natáčení.
4 a hodnocení : hodnocení : přikládám velký význam hodnocení každý kupující, a usilovat o dosažení perfektní služby, obdržíte-li dítě pocit, že není spokojen s tím, co na místě, prosím, nespěchejte, aby se hodnocení, rychle kontaktovat majitele vám správné řešení metodu, prosím, pro vás, jak vyřešit problém, jsou uvedeny v dobré víře hodnocení.
5, kvalita problémy : zásilka bude mít speciální balení oddělení, není žádný problém s kvalitou, ale nemůže dělat na 100 procent, bez vodoznaku, produkt je v podstatě vysoké imitace, pokud z důvodu skutečné, a ne, prosím, odpusť nemůže přijímat. Pokud produkt má své vlastní nedostatky, prosím, kontaktujte nás do 48 hodin od obdržení,
A. non problémy s kvalitou, zpáteční poštovné tam a zpět tím, že kupující je odpovědný za sebe.
Ujistěte se, že je stejný jako původní balení, když B. návrat, nemají vliv na další prodeje, balení tašky.
C. převzetí zboží, prosím, své vlastní znamení, a znamení dodání personálu, než kontrola zboží bez poškození, jako jiní, aby znamení nebo znamení poté, co zjistil, je zboží poškozeno, obchod má právo neakceptuje si pro výnosy zpracování, Oh ~!
Takže obchod není problém s kvalitou není zodpovědný za všechny. Pokud nemáte umožnit nám vrátit zboží, náklady na jakékoliv poškození, je kupující sami.
6, velikost problému : každé zboží má určitou velikost, každý člověk je jiný, M 2 C chyba je normální. Je mi líto, je mi líto, nepřijímám to jako důvod k návratu v případě, že prodávající je na vině za špatný důvod.
7, expresní problém : spolupráce s kurýrní společnosti, obvykle dorazil na normální čas, a někdy i zvláštní okolnosti, bude jeden nebo dva dny později, a to zejména v nepříznivém počasí a právní dovolené, tam bude zpoždění zpoždění. Protože různé místní doručení kurýrem čas, víkendové doručení situaci, vyjádřit také společnost každý uzel prodavač kvality je také možná individuální prodejnách prodavač postoj není dobrý nebo poškození zásilky atd., někteří prodejci nepředvídatelné náhodné faktory. Stručně řečeno, to, co není příjemné, prosím, kontaktujte nás, budeme aktivně komunikovat s kurýrní společností vyřešit.
Máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás, pomůžeme vám vyřešit.

Klíčové vlastnosti

Materiál:
Nepromokavé PVC

Kupujícím se také líbí