• Nováček
18mm 20mm Keramické Watchband pro Seiko Hodinky Kapela Popruh na Zápěstí Odkaz Náramek + Upgrade Tool + Pin Černá Bílá

18mm 20mm Keramické Watchband pro Seiko Hodinky Kapela Popruh na Zápěstí Odkaz Náramek + Upgrade Tool + Pin Černá Bílá

Rating 
Kč 419.80

Dostupnost
V přístupné formě

18mm 20mm Keramické Hodinky s Butterfly Spony pro Seiko s right Watch Face (Premier/Sportula/Lukia/Mechanické/Solární/Seiko 5/Hodinky/Superior/Předzvěstí/Kinetic/Pánové/Dámy/Muži, atd.) 2 Barvy : Černá, Bílá ČERNÁ, BÍLÁ Vlastnosti : - Šířka : 18mm 20mm - Délka (Spony Zavřeno) : 165mm - Exquiste plné keramický design - Nastavitelná velikost pro jednotlivé zápěstí, se všemi odkazy, vyměnitelné, vhodné pro muže i ženy - S butterfly spony, nikdy spadnout a zakrýt spony pod - aktualizován odkaz nástroj pro odstranění, bez námahy odstranit odkazy Kompatibilní s : - pro Seiko s right Watch Face (Premier/Sportula/Lukia/Mechanické/Solární/Seiko 5/Hodinky/Superior/Předzvěstí/Kinetic/Pánové/Dámy/Muži, atd.)
Jak Používat Hodinky Nástroj : 1. ODSTRANIT ODKAZ : Prosím, šroub proti směru hodinových ručiček, dokud je dostatek místa pro položení kapela, se zaměřují na "JÁMY" na odkaz, stisknout kapela pevně a šroub ve směru hodinových ručiček, pak pin bude odstěhoval. 2. DÁT NA ODKAZ : Prosím, vložte pin do odkaz na jednom konci otvor(pozor na směr), a "STISKNĚTE tlačítko" pin na tvrdý povrch, jako je stůl nebo na podlahu, pak to bude opraveno. Pokud tam stále být malá část vlevo, použijte rohu na odkaz remover se i to, NEBO šroubovací kolík ve směru hodinových ručiček.
Poznámky : - k Dispozici je náhradní řidič v zadní části na odkaz nástroj pro odstranění. Jestliže jeden je rozbité, stačí vytáhnout to ven pomocí nástrojů jako kleští, a vložte novou. Balíček zahrnuje : 1 x Hodinky Kapela 1 x Modernizované Odkaz Nástroj pro Odstranění 4 x Jaře Bar

Klíčové vlastnosti

Šířka Pásma:
18mm, 20mm
Typ Položky:
Hodinek
Kapela Typ Materiálu:
Keramické
Spona Typ:
Butterfly Spony Push Tlačítko
Značka:
TRUMiRR
Stav:
Nové bez značky
Číslo Modelu:
Pro Seiko

Kupujícím se také líbí