• Nováček
450V2 Sport Pro Vrtulník Část TAROT Carbon fiber Tail blade Červené balck bílé TL2330-03

450V2 Sport Pro Vrtulník Část TAROT Carbon fiber Tail blade Červené balck bílé TL2330-03

Rating 
Kč 73.80

Dostupnost
V přístupné formě


Přepravní náklady Na dopravu závisí na hmotnosti a objemu objednávky. Položky budou dodávány do 1-2 pracovních dnů po zaplacení dokončena. Budeme volit různé lodní řešení, aby zápas s vaší adresou, které umožňují balík dorazí přesně a rychle . Budeme se přenosu balíků na poštách rychle, ale jak víš, že je to mezinárodní. doprava, zpoždění, někdy může dojít během přepravy, celních a veřejných festivalů. Doba dodání je cca 7-20 pracovních dnů k většině zemí obvykle. Daň z prodeje : Bez Daně z Prodeje je nutné. Ale dovozní cla, celní poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní poplatek. Tyto jsou kupujícího odpovědnost. Vezměte prosím na vědomí, že sazby ve vaší zemi .
Platby Escrow
Záruka a Vrátit Všechny produkty byly kontrolovány a baleny ve velmi dobrém stavu před porodem, jsme speciálně na zakázku pytle a krabice s polštář materiál pro dálkovou mezinárodní dopravu. V případě, že položka je vadný, prosím, informujte nás do 30 dnů od obdržení, budeme nahradit novou. Žádné Náhrady jsou nabízeny. Kupující musí zaplatit za zpáteční náklady a budeme platit náklady na odeslat .
Služby zákazníkům Jsme vždy snaží poskytovat nejlepší služby a spolehlivé produkty pro každého zákazníka. Velmi si vážíme, že jste opustit dobrou zpětnou vazbu. Nejsme pouze internetový prodejce, chceme také pomoci více lidem, aby si RC hobby. Položky, které nenajdete v našem obchodě, Pokud budete chtít, Prosím, neváhejte smlouvy nás, Jsme ochotni vám pomoci.

Klíčové vlastnosti

Značka:
TAROT-RC
RC Díly A Accs:
Vrtule
Pro Typ Vozidla:
Vrtulníky
Číslo Modelu:
450Pro
Použití:
Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Materiál:
uhlík
Materiál:
Uhlíkových Vláken
Vhodné pro:
Trex 450pro,V3Sport nebo podobné

Kupujícím se také líbí