• Nováček
Cross Stitch / Vyšívací Sada Kreslený Krásné boty, Krásné dětský Pokoj Dekorace Dárek Cross Stitch nastavit

Cross Stitch / Vyšívací Sada Kreslený Krásné boty, Krásné dětský Pokoj Dekorace Dárek Cross Stitch nastavit

Rating 
Kč 99.60

Dostupnost
V přístupné formě


Cross Stitch Kit Vyšívání Nastavit Kreslený Krásné boty, Krásné dětský Pokoj Dekorace Dárek Cross Stitch nastavit
Popis Produktu
Nové nedokončené Cross Stitch /diy Cross Stitch Kit / Kreslený Cross Stitch / Krásné boty
mám modré a růžové barvy, prosím, zprávu na mě budete potřebovat barvy.
pokud nechcete vzkaz, aby mi barvu ,budu tě poslal růžová barva
Počet mříž
105*82
Materiál
Bavlna
Velikost Obrazovky
18 CM*15 CM
Cross Stitch Tkaniny Velikost
28 CM*25 CM
CT
14ct
Použití
Domácí Dekorace
Obsah Sady
tkaniny , linky, kresby , jehla
Balíček
Opp taška
Náklad :
1. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.
2. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.
3. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz jste vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.
Vrací :
1. Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.
2. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.
3. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.
Záruka A Údržba :
1. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.
2. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.
3. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.
Zpětná vazba :
1. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.
2. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Klíčové vlastnosti

Cross Stitch Tkaniny CT číslo:
14ct Bílá látka, 11ct Tištěné tkaniny
Vzor Typu:
Kreslený
Styl:
Evropa
Materiál:
100% Bavlna
Typ:
Balíček
Použití:
Obrazy
Rám:
No
Vnější Obal:
papírový sáček
Plátno Způsob Balení:
Složené
is_customized:
Yes

Kupujícím se také líbí